Неділя, 09.12.2018, 21:53
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Статті » Керамзит

Керамзит____(097)-18-78-475 Денис Валентинович __________(097)-79-84-914 Валентин Миколайович
   Зазвичай керамзит застосовують як пористого заповнювача для легких видів бетону,
а також в якості теплоізоляційного матеріалу у вигляді засипок.
   Керамзитовий гравій - це частинки обпаленої глини округлої форми з оплавленій поверхнею і пористою структурою всередині. Керамзит отримують зазвичай, у вигляді керамзитового гравію. Його зерна мають округлу форму. На поверхні керамзитового гравію є більш щільна кірочка. Колір керамзитового гравію зазвичай темно-бурий, в зламі - майже чорний. Такий гравій з розмірами зерен від 5 до 40 мм - морозостійкий, вогнестійкий, не вбирає воду і не містить шкідливих для цементу домішок.
   Керамзитовий щебінь - заповнювач для легких бетонів довільної форми, переважно незграбною з розмірами зерен від 5 до 40 мм, одержуваний шляхом дроблення великих шматків спученої маси керамзиту.
   Для виготовлення керамзитобетонних блоків потрібен не тільки керамзитовий гравій, але і дрібний пористий заповнювач. Керамзитовий пісок - заповнювач для легких бетонів і розчинів з розміром частинок від 0,14 до 5 мм одержують при випалюванні глинистої дрібниці в обертових і шахтних печах або ж дробленням більш великих шматків керамзиту.
Категорія: Керамзит | Додав: Галичспецбудпостач (01.09.2013)
Переглядів: 212 | Теги: якісний керамзит, керамзит в мішках, керамзит гурт, керамзит, керамзит роздріб | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]