Середа, 21.11.2018, 10:15
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Статті » Нержавійка

Нержавійка харчова, технічна, круги.
Металопрокат нержавіючої сталі сьогодні не поступається за темпами розвитку звичайного сталепроката. Найбільша частина галузей промисловості перейшла на вироби з нержавіючої сталі, причиною тому служить перевага цього матеріалу по ряду ознак: висока корозійна стійкість, довговічність, гігієнічність, чудовий зовнішній вигляд. Проведемо огляд галузей, в яких задіяна нержавіюча сталь. 
Хімічна. У хімічній промисловості використовуються нержавіючі відводи, судини і труби з нержавіючої сталі аустенітного типу. У кислотному середовищі застосовуються сорти стали, що володіють високим відсотком вмісту молібдену (до 6).
Харчова. Основними матеріалами при виробництві та зберіганні є: пластмаса, скло, нержавіюча сталь. Нержавійка має високий стандарт гігієнічності, що головним чином дає перевагу цьому матеріалу. На всіх етапах виробництва необхідно забезпечувати його чистоту і безпеку. Щоб уникнути потрапляння в продукти харчування важких металів, існують стандарти обладнання, де нержавіюча сталь повинна виділяти дуже маленьке кількості нікелю та хрому. Тому краще використовувати сталь аустенітного типу, яка розчиняє важкі метали не більше 1 відсотка від норми. Ще одна вимога стосується щільною й однорідною поверхні металопрокату. Вироби повинні бути ідеально гладкими, рівними, не мати подряпин.
Паперова. На паперових і целюлозних фабриках використовується обладнання з нержавіючої сталі з вмістом молібдену 3-6 відсотків. Це використовується з метою уникнення корозії, так як в основному технологічні процеси пов'язані з циркуляцією рідини. На один середній завод споживання нержавіючого металопрокату становить 3000 тонн, де найбільша кількість відводиться трубах. 
Електроенергетика. Електрична енергія здебільшого виробляється за рахунок термічних реакцій нафти, газу і вугілля. Велику частку в електроенергетиці займають АЕС. Тут мають місце високі вимоги стандарту стали, як правило це високолегована нержавіюча сталь, яка максимально протистоїть корозії і руйнування. 
Застосування нержавіючої сталі у всіх видах промисловості забезпечує надійність, якість і безпека металопрокату.
Категорія: Нержавійка | Додав: Галичспецбудпостач (08.11.2013)
Переглядів: 544 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]