Суббота, 20.04.2024, 17:46
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Статті » Пінополістирол

Пінополістирол
    Пінополістирол по способу виготовлення поділяється на дві групи: екструдований та гранульований.
   Гранульований пінополістирол виробляється шляхом спінювання полістиролу (стиропору) та наступним спіканням спінених кульок. Пінополістирол характеризується низькою теплопровідністю і щільністю. При цьому міцність пінополістиролу дозволяє застосовувати його в якості конструктивного елемента, здатного нести значні навантаження протягом тривалого часу (напрклад, в якості утеплювача для стяжки). 
   Екструдований пінополістирол отримують шляхом змішування гранул полістиролу при підвищеній температурі з подальшим видавлюванням з екструдера і введенням спінюючої речовини. Поряд з нульовою капілярністю та мінімальним водопоглинанням , екструдований пінополістирол завдяки своїй структурі має надзвичайно високу міцність на стиск, а також стабільні теплоізоляційні характеристики. Особливістю пінополістиролу є його низька паропроникність (в 40-70 разів нижча, ніж у мінерального волокна). Таким чином, цей матеріал фактично є бар'єром на шляху руху пари назовні. Оскільки в житлових приміщеннях досить висока вологість, то при застосуванні пінополістиролу постає питання про необхідність внутрішнього кондиціонування приміщення, щоб уникнути зволоження стін.
   Монтаж тримальних стін за технологією із застосуванням пінополістирольної опалубки не викликає ускладнень і доступний навіть непрофесіоналові. Спочатку вмонтовується захисна конструкція, яка потім заповнюється бетоном. Перекриття в такому будинку можуть бути дерев'яними, з монолітного або збірного залізобетону. Вибір виду перекриття визначається проектом будівлі. Асортимент модулів, що випускаються, дозволяє вибирати елементи, необхідні для формування не тільки прямих стін, але і еркерів. Модулі опалубки мають порожнини, які в процесі будівництва армуються і заливаються бетоном. Для формування арок і інших отворів нестандартної форми досить виконати їх в пінополістирольному модулі до заливки бетону і закріпити знизу лист опалубки, наприклад, з фанери. Пінополістирольні елементи несуть одночасно функції опалубки, утеплювачазвукоізоляції, а в технологічних отворах можуть прокладатися різні інженерні комунікації — електроосвітленнясистеми опалювання і кондиціонування. І в результаті проведених технологічних операцій — монтажу стінних блоків і плит перекриттів — споруджується будівля, яку можна розглядати як жорстку просторову рамну конструкцію, обрамлену пінополістирольною тепло- і звукоізоляційною оболонкою.
Категорія: Пінополістирол | Додав: Галичспецбудпостач (05.11.2013)
Переглядів: 682 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]