Неділя, 09.12.2018, 21:04
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Статті » Сітка

Сітка

Покриття цинком — одна з найпоширеніших заходів захисту металів від іржі. Чому цинк? У цинку високе негативне значення окислювально-відновного потенціалу.

Застосовується для огородження цивільних і промислових об'єктів, для виготовлення кліток і вольєрів для птахів і тварин, виготовлення огорож.

Виготовляється з дроту сталевого низьковуглецевого загального призначення, термічно обробленої з цинковим покриттям.

Форма осередку – квадратна.

З дроту термічно обробленої оцинкованої сталі.

Форма осередку – ромбічна «Р»

Сітка рабиця оцинкована дуже важливий будівельно матеріал. Явлется незамінним засобом огородження дачних ділянок, городів та інших місць. На сьогодні ми можемо запропонувати сітку рабицю оцонкованную за дуже низькою ціною.

Сітка рабиця оцинкована, ціна завжди як правило відрізняється у всіх виробників. А посередники навпаки намагаються зробити її ідентичною. Ми є безпосередньо виробником сітки рабиці, парканів і різних огорож, тому наша ціна на сітку рабицю завжди нижче. Продзвоните кілька фірм і переконаєтеся.

Простота зведення і низька вартість парканів з сітки рабиці робить їх найбільш популярними серед всіх інших типів огорож.

Сітка Рабица із сталевого дроту (оцинкованої) в рулонах по 10 м \ п : – діаметр дроту від 1,6 до 2,5 мм – висота від 1,0 до 2,0 м – осередок від 10х10 до 60х60 мм. Для замовлення товару (сітки Рабиця, інших сіток, цвяхів, дроту, воріт тощо) необхідно ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ по одному з номерів телефону, які знаходяться на сайті справа. М \ п – метр погонний. Для переведення в метри квадратні потрібно висоту рулону помножити на 10

Сітка-рабиця — дуже популярний і поширений матеріал, як в промисловості, будівництві, сільському господарстві, так і серед звичайних споживачів у побуті. Вона використовується для кріплення гірських видобутків, просіювання різних матеріалів, зведення декоративних огорож, проведення теплоізоляційних робіт.

Виробляється сітка-рабиця шляхом вплітання однієї дротяної спіралі в попередню спіраль, звідси її друга назва — сітка плетена.
Гнучка конструкція сітки-рабиці дозволяє використовувати її для зміцнення берегів при проведенні меліораційних робіт і при будівництві габіонів.

У садівництві це незамінний будівельний матеріал для зведення швидких, недорогих і довговічних огорож.

Завдяки своїй структурі сплетених спіралей, полотно сітки-рабиці легко з'єднати з іншим рулоном, вплітаючи чергову спіраль у два краї сітки.
Один з найпоширеніших на даний момент варіантів паркану — це варіант із застосуванням такого матеріалу як сітка Рабиця.

Сітка плетена «Рабиця» застосовується для огородження садово-городніх ділянок і тенісних кортів; кріплення гірських і шахтних виробок; під штукатурку стін; армування теплоізоляційних матеріалів; виготовлення кліток для хутрових звірів.

Даний матеріал досить дешевий, в порівнянні з тією ж цеглою, натуральним каменем або кованою сталлю. Незаперечною перевагою подібної огорожі є її міцність. Особливо, якщо дріт, з якої зроблена сітка, оцинкована. Тоді такий паркан не вимагає ні ремонту, ні фарбування, причому протягом багатьох років. Сітка Рабиця легко монтується. До того ж подібної огорожі не страшний вогонь, вона не заіржавіє, якщо оцинкована.

Сітка Рабиця, вироблена на напівавтоматах характеризуються: гарною якістю, кінці спіралей з обох боків у місці з'єднання загнуті до своєї спіралі, упакованими кінцями рулонів щільним папером, полімерною плівкою або мішковиною, наявністю бірок або ярликів на рулонах.

Сітка Рабиця виготовляється сплетінням в одну перевівку плоских спіралей із сталевого дроту круглого перерізу.

Сітки характеризуються розміром сторони комірки по осях і діаметром дроту. Важливим є діаметр дроту, оскільки чим товщий дріт, тим якісніше сітка Рабиця.

 

Оптові та роздрібні ціни уточнюйте у менеджерів.

Категорія: Сітка | Додав: Галичспецбудпостач (21.05.2014)
Переглядів: 866 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]